Balustrada balkonowa na słupkach ze stali nierdzewnej z wypełnieniem ze szkła matowego

Przedstawiamy balustradę schodową wykonaną na słupkach ze stali nierdzewnej, malowaną proszkowo w kolorze RAL 9005 gładki mat.

Stal nierdzewna z gatunku AISI 304 jest najbardziej uniwersalnym i najczęściej stosowanym ze wszystkich stali nierdzewnych. Jej skład chemiczny, właściwości mechaniczne, spawalność i odporność na korozję / utlenianie zapewniają najlepszą wszechstronną stal nierdzewną.

Zastosowane w balustradzie szkło jest nie tylko hartowane, ale również laminowane, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymałe, stabilne i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

W ramach usługi przeprowadzamy pomiar, doradzamy, przedstawiamy koncepcję do akceptacji, a następnie dostarczamy i montujemy gotową balustradę. Bardzo ważnym etapem jest również dopasowanie odpowiednich okuć. Wszystkie balustrady objęte są gwarancją na produkt i montaż. Usługę montażową realizujemy nie tylko na terenie całej polski ale również za granicą.

Gwarantujemy zadowolenie z wykonywanych przez nas projektów.

Nasze balustrady są certyfikowane przez TUV Rheinland Polska (firmę, zajmującą się usługami technicznymi), dzięki czemu eksportujemy nasze balustrady na rynki europejskie oraz skandynawskie.

Nasz priorytet to zapewnienie bezpieczeństwa w każdym zamówieniu, co gwarantuje wybór naszej firmy.

Balustrada na słupkach ze stali nierdzewnej ze szkłem mlecznym

UMÓW SIĘ NA WYCENĘ

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00