Kraków / Balustrada szklana na słupkach 40×40

Przedstawiamy balustradę szklaną wykonaną na słupkach z profilu 40×40. Słupki zamocowane są do czoła ( tak zwany montaż do boku), dzięki czemu możemy uniknąć zabierania przestrzeni na balkonie jak w przypadku montażu na posadzkę.

Balustrada zawiera również poręcz z profilu 40×40, dzięki czemu idelanie komponuje się ze słupkami. Zarówno słupki jak i poręcz pomalowane są proszkowo w kolorze RAL 9005 CZARNY GŁADKI MAT.

Słupki, poręcz oraz uchwyty do szkła wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304. Stal nierdzewna z gatunku AISI 304 jest najbardziej uniwersalnym i najczęściej stosowanym ze wszystkich stali nierdzewnych. Jej skład chemiczny, właściwości mechaniczne, spawalność i odporność na korozję / utlenianie zapewniają najlepszą wszechstronną stal nierdzewną. 

Zastosowane w balustradzie szkło jest nie tylko hartowane, ale również laminowane, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymałe, stabilne i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

W ramach usługi przeprowadzamy pomiar, doradzamy, przedstawiamy koncepcję do akceptacji, a następnie dostarczamy i montujemy gotową balustradę. Bardzo ważnym etapem jest również dopasowanie odpowiednich okuć. Wszystkie balustrady objęte są gwarancją na produkt i montaż. Usługę montażową realizujemy na terenie całej małopolski. W szczególności – Limanowa, Kraków, Nowy Sącz, Nowy Targ, Krynica Zdrój, Zakopane.

 

Gwarantujemy zadowolenie z wykonywanych przez nas projektów.

Nasze balustrady są certyfikowane przez TUV Rheinland Polska (firmę, zajmującą się usługami technicznymi), dzięki czemu eksportujemy nasze balustrady na rynki europejskie oraz skandynawskie.

Wybór naszej firmy to gwarancja bezpieczeństwa, które jest dla nas priorytetem w realizacji każdego zamówienia, a najwyższą jakość zapewniają najnowsze trendy, dbające o estetykę najwyższej klasy.

—————————————————————————-

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na, której mogą zobaczyć Państwo elementy składowe poszczególnych balustrad.

https://www.fabrykabalustrad.com/

Balustrada-na-słupkach-ze-stali-nierdzewnej-kraków

UMÓW SIĘ NA WYCENĘ

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00